Ranking 2019

Hier zie je de huidige ranking . 

Criteria om volgorde te bepalen = 1)Totaal  Top10  (10 beste resultaten)   /  2)AlgemeenTotaal  /  3)Saldo Gewonnen Wedstr. (Dif.)  /  4(Saldo Gewonnen Frames (Dif) / 5)Hoogste Break

De volledige ranking kan je downloaden op ons forum:

http://dmtbelgiansnookertour.be/community/rankings-breakslist/rankings/

DMT Belgian Snooker Tour Ranking                 2019     
PlaatsSpelerTot.T10Alg.Tot.April 13, 2019April 22, 2019May 1, 2019June 1, 2019June 8, 2019June 15, 2019June 29, 2019July 6, 2019July 21, 2019August 3, 2019August 11, 2019August 24, 2019November 1, 2019November 11, 2019GWVWDIFGFVFDIFHBSlechtse resultaten
1JEFF JACOBS6226227010052055691208076376311072483108
2STEVE LAMBRECHTS618646461005210028523731655976331617926230741028
3BEN MERTENS5885886010052738076608734430902169115
4ALEXIS CALLEWAERT57057052521001005987120395341133182111
5YAGO MONTES LORENZO5665984010045733755554576403225187735716731032
6JEFFREY VAN DE VELDE54154140100526455645535762316765501551
7LUDOVIC ARNAERT4864861008673645276352181357342372
8ERWIN VERHEYDEN483503351005228556428245420431324-114261-19541020
9LEYTON KESTELOOT4764763510031555537314324651517-24848051
10WESLEY PELGRIMS4484481006910070644523815613328109
11JULIEN LECLERCQ43443445100803752556523419521537118
12FREEK VAN DE VOORDE4254253510031553737244320431019-92750-235210
13LUC BLANCKE41441425100316437315440321315-23744-778
14PETER CNUDDE4044041005928316545761610651361565
15THOR VAN DE VOORDE40340335100240372824652565918-92949-200
16LIEVEN VANTHOURNOUT39839810059643735103178950302067
17TOM VANWELSSENAERS37937910055375524654313943930938
18JEREMY DORCHIES37537510086861031961363303370
19ALEX VAN RUYSSEVELDT373373251004573553738131123528789
20EDWIN DEPOORTER3663665210073766517512493019105
21LUIS VETTER35235245100005552653518711472324108
22PASCAL DURNEZ350350351005946644613943224844
23TIM CRABBE34734728100452805987141044437772
24YORRIT HOES3443441004537456552121023532344
25DIMITRI CLAUW34434420100242837385443616-102443-190
26ROBIN RENETTE3263262010000285528432032220-181248-360
27GINO VERHEYDE2982984010000046453235101002127-655
28CARL ROEGIES2952952510052553825972222110
29RUDIGER VAN SAND290290281002423463732419-151248-360
30ALWIN HEYENDERICKX284284100734325438712923677
31LUIS FABEL279279351002431432026317-141439-250
32GEORGES LECLERCQ27627625100310374637810-21923-40
33KRIS BOMBOIS270270283164283143451016-62639-1332
34CHRIS BONNE2632630100450037384368-21918141
35STEVEN NIJS25225224642828313245817-92043-230
36STEVEN TERMOTE2502501004565408532018247
37WOUTER VAN DE MERLEN24324310031374332410-61326-130
38DAVID DE SAEDELEER2402402010064312559-41320-70
39TSERING SANDUP23523510064284356-11621-50
40ALAIN VANDERSTEEN232232100805210282571862
41BERTRAND MARQUETTE21821810031553229-7925-160
42EDDY CRABBE21621640100242824412-8928-190
43ANDY DIRVEN2132136110052093624101481
44STEVE WENSCH2112111007338633159658
45PASCAL TOLLENAERE20520510040656332181389
46CLAUDE DE LA RIVIERE19519510043527341612432
47RUDY POELMANS193193528655134932181453
48JAN DE SCHOENMAKER17717725100282418-7216-140
49EDDY KINDERMANS170170461002445-11212051
50KEVIN VAN HOVE169169100695141358108
51NIEL VINCENT169169100696151349101
52SHAWN LAMBRECHTS1681682224463145516-111536-210
53EDDY VAN ELST16716746452452712-52229-70
54FLORIAN DOTT16516510065220910-10
55JESSE SCHELFHAUT16416410064413105577
56YORBEN VERVONDEL15915910059514125781
57DRIES SCHOCKAERT152152201003206-6015-150
58PIETER DECELLE1501502052354378-11825-70
59JOS VOETS150150221002818-7616-1045
60GUNTER NAGELS1461460100004612-145-10
61JAN MORTELE14014040554510642115642
62CEDRIC VAN WASSENHOVE135135351002206420
63MAARTEN VD.KERCKHOVE1321322424322032015-15339-360
64FREDERIC LEPERS1251252510012-124-20
65KRISTOF DE BRUYN12312337283820310-7821-130
66ELYAS SAHEBZADA12312331642815-4310-733
67DARIO PYCK12212232256537-41523-80
68TOMMY MORTIER12112154353256-12124-30
69PETER CORTEEL11611620313728211-9622-160
70KOEN MERTENS10310335242420310-7917-80
71YOUSSEF HAMAS1001004555440910-137
72WIM ANDRIES98984652826178952
73TOMAS VASTENAVONDT95954055550141220
74PIETER VANASSCHE858520283709-9318-150
75DAVID ROGIER6666222420012-12124-230
76JOACHIM VAN KERSCHAEVER6464644139540
77PATRICK DELSEMME606060532156947
78JORDY LEUS5656243215-4319-160
79WILLIAM BAELE5555552206510
80DANIEL POLY55555523-157-20
81GERY DE MOL54545422087171
82KEVIN VAN DEN BROECK52525242210640
83MATHIAS DE MEYER5252282406-6312-90
84PASCAL CHAUMONT46464651410640
85YANN LANVIN4545453127250
86ARNAUD ROGIER45454513-237-40
87MICHAEL DRAYE31313112-124-20
88TIJS PAUWELS31313112-124-20
89DANNY PAUWELS28282803-306-60
90KEVIN MUYLAERT25252512-14400
91SERGE DE SCHEPPER25252512-125-30
92FREDERIK POPPE24242403-316-50
93MATHIAS TAERWE24242403-316-50
94JORAN DE NEEF24242403-306-60
95NICO CLAUW23232304-408-80
96DAVID FRAITURE22222205-50000
97WERNER VAN VOOREN20202003-326-40
98000000000
0000