Ranking 2018

Hier zie je de huidige ranking . 

Criteria om volgorde te bepalen = 1)Totaal  Top10  (10 beste resultaten)   /  2)AlgemeenTotaal  /  3)Saldo Gewonnen Wedstr. (Dif.)  /  4(Saldo Gewonnen Frames (Dif) / 5)Hoogste Break

De volledige ranking kan je downloaden op ons forum:

http://dmtbelgiansnookertour.be/community/rankings-breakslist/rankings/

 

 

 

DMT Belgian Snooker Tour Ranking                 
PlaatsSpelerTot.T10Alg.Tot.December 30, 2017February 3, 2018March 3, 2018OPENApril 7, 2018April 21, 2018April 28, 2018GWVWDIFGFVFDIFHB
1STEVE LAMBRECHTS509509528655100615210323101363392480
2JEFF JACOBS42942973641004670762371662253796
3BEN MERTENS42042059641006061762742370224892
4KEVIN VAN HOVE4124127010055100872131859164391
5MARIO VAN HERK39339346556410052761810851341788
6JOS VOETS3433432255551004665914-53037-746
7JULIEN LECLERCQ335335100100706515411451728105
8WIM DE ROECK33233261646410043146838231560
9WOUTER VAN DE MERLEN2972971655371004643812-42233-110
10WESLEY PELGRIMS2892896473100527521816250
11KRIS BOMBOIS2802804655281001932616-101839-2130
12GUNTER NAGELS271271645510052115627161152
13THOR VAN DE VOORDE27127138281004065414-101228-160
14GINO VERHEYDE27027052371003546811-32426-240
15GERY DE MOL2532533837100354359-42026-649
16CEDRIC VAN WASSENHOVE2502506910035461431130111954
17SYBREN SOKOLOWSKI249249247310052145935161977
18YAGO MONTES LORENZO24724720553710035412-81429-1562
19GERT KEMPENAERS2452455228100658622120170
20ROBIN RENETTE2452452028100254032118-17638-320
21FREEK VAN DE VOORDE23723717371004043311-8630-240
22JURGEN VAN ROY23523537551004346-21316-372
23ERWIN VERHEYDEN22922946100404368-21628-1244
24JAN DE SCHOENMAKER21421424231003532114-13634-280
25ANDY DIRVEN21121119375510048-41017-733
26GEORGES LECLERCQ206206281004632310-7826-180
27JEFFREY VAN DE VELDE20520524282810025312-91025-1543
28SERGE MOEYERSONS2002004664553511923128355
29LIEVEN VANTHOURNOUT19219252100408531913672
30OLIVIER VANDENBOHEDE18318338100458352014675
31EDWIN DEPOORTER1831835528100440109152
32KEVIN HANSSENS180180801007161751255
33YORRIT HOES173173282310022112-11425-210
34TIM CRABBE160160100283217-6617-1138
35TIJS VAN PUYENBROECK15915959100523128436
36RUDY POELMANS15715752733210552821758
37MATTIAS WENNER152152242810016-5212-100
38PASCAL DURNEZ15115186658352116539
39PETER CNUDDE14514510045422117468
40OMER KARANFIL140140100404228530
41LUDOVIC ARNAERT1381383810032167-10
42THIJS PAUWELS1221221002214-329-70
43RUDIGER VAN SAND1191191910014-338-50
44AMEDEO DURNEZ102102376534-11013-361
45KEVIN VANDEVOORT878787422137678
46KOEN MERTENS8383404327-5716-90
47ERIC MAES747428466511213-148
48JAN MORTELE5555203527-5415-110
49NICO SMEETS5353163726-4513-80
50JURGEN VANDAELE52525223-167-10
51JAN GOOSSENS5050222847-31214-231
52KRIS VAN LANDEGHEM5050222825-3510-554
53MICHAEL DRAYE37373712-125-30
54DIMITRI CLAUW35353514-349-50
55JEROEN STRUIJS28282803-316-532
56KEVIN JACOBS28282803-316-50
57PIETER VANASSCHE28282804-418-70
58FREDERIC PIETERS28282804-408-80
59TIMOTHY VAN DRIESSCHE20202004-418-70
60MARC DIERENS19191923-157-257