Ranking 2019

Hier zie je de huidige ranking . 

Criteria om volgorde te bepalen = 1)Totaal  Top10  (10 beste resultaten)   /  2)AlgemeenTotaal  /  3)Saldo Gewonnen Wedstr. (Dif.)  /  4(Saldo Gewonnen Frames (Dif) / 5)Hoogste Break

De volledige ranking kan je downloaden op ons forum:

http://dmtbelgiansnookertour.be/community/rankings-breakslist/rankings/

DMT Belgian Snooker Tour Ranking                 2019     
PlaatsSpelerTot.T10Alg.Tot.April 13, 2019April 22, 2019May 1, 2019June 1, 2019June 8, 2019June 15, 2019June 29, 2019July 6, 2019July 21, 2019August 3, 2019August 11, 2019August 24, 2019November 1, 2019November 11, 2019GWVWDIFGFVFDIFHBSlechtse resultaten
1YAGO MONTES LORENZO45045040100457337555545171434637973
2WESLEY PELGRIMS4484481006910070644523815613328109
3STEVE LAMBRECHTS4464464610052100285237312112954371767
4JEFFREY VAN DE VELDE430430401005264556455181264334951
5ERWIN VERHEYDEN386386351005228556428241017-72638-1245
6LUDOVIC ARNAERT375375100867364521861244242072
7ALEX VAN RUYSSEVELDT373373251004573553738131123528789
8JULIEN LECLERCQ369369451008037525523419521537118
9BEN MERTENS3653656010052738022319531241115
10ALEXIS CALLEWAERT36336352521001005927324661254111
11PASCAL DURNEZ350350351005946644613943224844
12JEFF JACOBS3463467010052055691941548183085
13LEYTON KESTELOOT3443443510031555537311011-12627-151
14FREEK VAN DE VOORDE319319351003155373724812-41828-100
15LUC BLANCKE288288251003164373189-11921-278
16GEORGES LECLERCQ27627625100310374637810-21923-40
17JEREMY DORCHIES2722721008686134936162041
18TOM VANWELSSENAERS271271100553755247701919030
19CARL ROEGIES27027025100525538972222110
20LIEVEN VANTHOURNOUT2602601005964378532014667
21RUDIGER VAN SAND2582582810024234637416-121236-240
22LUIS VETTER252252451000055521248281216108
23THOR VAN DE VOORDE24824835100240372824313-10828-200
24DIMITRI CLAUW2472472010024283738312-91127-160
25ALAIN VANDERSTEEN232232100805210282571862
26GINO VERHEYDE2312314010000046458531612455
27ROBIN RENETTE2312312010000285528112-11424-200
28YORRIT HOES227227100453745752161420
29EDWIN DEPOORTER22522552100731028241113105
30CHRIS BONNE22022001004500373856-11312141
31PETER CNUDDE21821810059283156-11315-250
32DAVID DE SAEDELEER21521520100643147-31116-50
33ANDY DIRVEN2132136110052093624101481
34STEVE WENSCH2112111007338633159658
35TIM CRABBE201201281004528057-21216-443
36RUDY POELMANS193193528655134932181453
37EDDY CRABBE19219240100242839-6721-140
38TSERING SANDUP192192100642835-2712-50
39LUIS FABEL19019035100243128-6615-90
40BERTRAND MARQUETTE186186100315526-4613-70
41KRIS BOMBOIS1821822831642831612-61428-1432
42JAN DE SCHOENMAKER17717725100282418-7216-140
43STEVEN NIJS1751752464282831612-61428-140
44ALWIN HEYENDERICKX1731731007351412570
45EDDY KINDERMANS170170461002445-11212051
46NIEL VINCENT169169100696151349101
47WOUTER VAN DE MERLEN168168100313724-2410-60
48JESSE SCHELFHAUT16416410064413105577
49YORBEN VERVONDEL15915910059514125781
50JOS VOETS150150221002818-7616-1045
51GUNTER NAGELS1461460100004612-145-10
52STEVEN TERMOTE1451451004531264242
53JAN MORTELE1401404055459451911842
54CEDRIC VAN WASSENHOVE135135351002206420
55FREDERIC LEPERS1251252510012-124-20
56SHAWN LAMBRECHTS12312322244631313-101028-180
57ELYAS SAHEBZADA12312331642815-4310-733
58DRIES SCHOCKAERT1201202010003-306-60
59PETER CORTEEL11611620313728211-9622-160
60EDDY VAN ELST11511546452458-31420-60
61KRISTOF DE BRUYN10310337283837-4815-70
62YOUSSEF HAMAS1001004555440910-137
63TOMAS VASTENAVONDT95954055550141220
64PIETER VANASSCHE858520283709-9318-150
65KOEN MERTENS838335242428-6612-60
66PIETER DECELLE72722052440811-30
67JOACHIM VAN KERSCHAEVER6464644139540
68PATRICK DELSEMME606060532156947
69WILLIAM BAELE5555552206510
70DANIEL POLY55555523-157-20
71MATHIAS DE MEYER5252282406-6312-90
72MAARTEN VD.KERCKHOVE4848242406-6012-120
73PASCAL CHAUMONT46464651410640
74WIM ANDRIES4646464138530
75DAVID ROGIER4646222408-8116-150
76YANN LANVIN4545453127250
77MICHAEL DRAYE31313112-124-20
78TIJS PAUWELS31313112-124-20
79DANNY PAUWELS28282803-306-60
80KEVIN MUYLAERT25252512-14400
81FREDERIK POPPE24242403-316-50
82MATHIAS TAERWE24242403-316-50
83JORAN DE NEEF24242403-306-60
84NICO CLAUW23232304-408-80
85DAVID FRAITURE22222205-5010-100
0000