Ranking 2019

Hier zie je de huidige ranking . 

Criteria om volgorde te bepalen = 1)Totaal  Top10  (10 beste resultaten)   /  2)AlgemeenTotaal  /  3)Saldo Gewonnen Wedstr. (Dif.)  /  4(Saldo Gewonnen Frames (Dif) / 5)Hoogste Break

De volledige ranking kan je downloaden op ons forum:

http://dmtbelgiansnookertour.be/community/rankings-breakslist/rankings/

DMT Belgian Snooker Tour Ranking                 2019     
PlaatsSpelerTot.T10Alg.Tot.April 13, 2019April 22, 2019May 1, 2019June 1, 2019June 9, 2019June 15, 2019June 30, 2019July 6, 2019July 21, 2019August 3, 2019August 11, 2019August 24, 2019November 1, 2019November 11, 2019GWVWDIFGFVFDIFHBSlechtse resultaten
1JULIEN LECLERCQ22522545100801211127423118
2JEFF JACOBS222222701005210192571882
3ANDY DIRVEN213213611005293624101481
4BEN MERTENS21221260100521111023419115
5STEVE LAMBRECHTS19819846100528351910965
6PASCAL DURNEZ1941943510059633158744
7JEFFREY VAN DE VELDE19219240100527341410451
8ERWIN VERHEYDEN1871873510052541111010
9YAGO MONTES LORENZO1851854010045541131030
10CARL ROEGIES1771772510052440911-20
11TIM CRABBE173173281004535-2712-50
12EDDY KINDERMANS170170461002445-11212051
13ALEX VAN RUYSSEVELDT170170251004534-1810-289
14NIEL VINCENT1691690100696151349101
15WESLEY PELGRIMS169169010069615169764
16LEYTON KESTELOOT166166351003143110820
17FREEK VAN DE VOORDE166166351003134-1710-30
18EDDY CRABBE164164401002426-4514-90
19LIEVEN VANTHOURNOUT15915901005941394567
20PETER CNUDDE1591590100594138530
21THOR VAN DE VOORDE159159351002425-3511-60
22LUIS FABEL159159351002416-5411-70
23LUC BLANCKE156156251003124-259-450
24GEORGES LECLERCQ156156251003124-2510-50
25EDWIN DEPOORTER1521525210005141156105
26RUDIGER VAN SAND152152281002416-5313-100
27LUIS VETTER1451454510005141138108
28CHRIS BONNE1451450100452205410
29YORRIT HOES1451450100452205500
30JEREMY DORCHIES1451450100452205500
31GINO VERHEYDE14014040100041382655
32CEDRIC VAN WASSENHOVE1351353510002206420
33BERTRAND MARQUETTE13113101003112-135-20
34FREDERIC LEPERS12512525100012-124-20
35JAN DE SCHOENMAKER12512525100012-124-20
36JOS VOETS12212222100004-438-545
37DAVID DE SAEDELEER12012020100003-316-50
38DRIES SCHOCKAERT12012020100003-306-60
39ROBIN RENETTE12012020100003-306-60
40ALEXIS CALLEWAERT1041045205210282261687
41EDDY VAN ELST9191460455501314-10
42KRIS BOMBOIS59592803125-3510-532
43KOEN MERTENS59593502425-3510-50
44RUDY POELMANS52525200514125742
45PETER CORTEEL51512003115-4310-70
46WIM ANDRIES464646004138530
47SHAWN LAMBRECHTS46462202407-7014-140
48YANN LANVIN454500453127250
49YOUSSEF HAMAS4545004522045-10
50DIMITRI CLAUW44442002415-4311-80
51JAN MORTELE4040400041383539
52TOMAS VASTENAVONDT404040003217520
53MICHAEL DRAYE3131003112-124-20
54ELYAS SAHEBZADA3131003112-124-20
55WOUTER VAN DE MERLEN3131003112-125-30
56KEVIN MUYLAERT2525250012-14400
57FREDERIK POPPE2424002403-316-50
58MATHIAS TAERWE2424002403-316-50
59STEVEN NIJS2424002403-306-60
60JORAN DE NEEF2424002403-306-60
61PIETER DECELLE2020200003-306-60
62PIETER VANASSCHE2020200003-306-60
630000
640000
650000
660000
670000
680000
690000
700000
710000
720000
730000
740000
750000
760000
770000
780000
790000
800000
810000
820000
830000
840000
850000
0000